O nas

Jesteśmy firmą która zajmuje się szeroko pojętą automatyką przemysłową.

Filarem naszej działalności jest dostarczanie dedykowanego oprogramowania stworzonego w LabVIEW. Razem z klientem wybieramy platformę sprzętową, z którą program będzie współpracował, zbieramy wymagania dotyczące funkcjonalności oraz interfejsu użytkownika. Na bazie tych informacji i doświadczenia, które posiadamy, tworzymy oprogramowanie zgodne z wymaganiami klienta.

Kolejnym obszarem naszej działalności jest dostarczanie gotowych rozwiązań automatyki przemysłowej.  Zajmujemy się doborem  sprzętu – zarówno czujników, jak i systemów pomiarowych. Zaprojektujemy oraz wykonamy  rozdzielnicę bądź kompletny system kontrolno pomiarowy.

Zajmujemy się również projektowaniem różnego rodzaju maszyn – pneumatycznych, hydraulicznych oraz typowo mechanicznych. Specjalizujemy się w urządzeniach służących do testowania końcowych produktów schodzących z linii produkcyjnych.

Jeżeli chcesz, abyśmy napisali dla Ciebie program w LabVIEW, zaprojektowali i wykonali rozdzielnice bądź zbudowali maszynę – zapraszamy do kontaktu.