Programowanie w LabVIEW

Jesteśmy firmą która zajmuje się programowaniem w LabVIEW.

Zastanawiasz się, po co mi program stworzony w LabVIEW? Odpowiedź jest prosta – takie oprogramowanie spełni wszystkie wymagania stawiane przed Twoim systemem kontrolno pomiarowym.

Posiadasz komplet czujników mierzących różne wartości fizyczne takie jak temperatura, ciśnienie, siła czy prędkość obrotowa? Pomożemy Tobie wybrać karty pomiarowe i podłączymy do nich czujniki. Następnie napiszemy program w LabVIEW, który zmierzy wszystkie podłączone sygnały i zwizualizuje w sposób przyjazny dla użytkownika. Ale to nie wszystko! Możemy dokonać różnego typu analiz, przekształceń czy działań matematycznych na uzyskanych wynikach w zależności od Twoich wymagań. Software stworzony w LabVIEW umożliwia podłączenie urządzeń peryferyjnych takich jak dokładne multimetry, mierniki dedykowane czy urządzenia typu SMU. Dzięki temu możemy sterować wszystkimi urządzeniami z jednego miejsca.

Zachęcamy do kontaktu, postaramy się przedstawić w przystępny sposób możliwości, jakie daje nam dedykowane oprogramowanie stworzone w LabVIEW.